По случай 8 март – Международния ден на жената, момичетата от 11б клас – Елиф, Неджмие и Фериде – подготвиха малка, но сърдечна изненада за всички дами в ПГХТ.
С много уважение и благодарност към техния труд, грижа и вдъхновение, пожелаваме на всички жени здраве, усмивки и много поводи за радост! Нека всеки ден бъде изпълнен с признание, топлина и успехи.
Честит 8 март!












