Блог

Общинският кръг по волейбол – представяне на ПГХТ „Акад. Н. Д. Зелински“

В неделя в ПМГ „Акад. Н. Обрешков“ се проведе общинският кръг по волейбол, в който нашите ученици демонстрираха отлична подготовка, спортен хъс и силен отборен дух.

Момичетата (8.–10. клас), водени от г-жа Боряна Вангелова, се представиха блестящо и заслужено спечелиха сребърните медали, като се доближиха максимално до първото място в надпреварата.

Момчетата (8.–10. клас) с ръководители г-жа Атанаска Ангелова и г-жа Сияна Кръстева се класираха на 4-то място, оставайки съвсем близо до медалите и показвайки динамична и амбициозна игра.

И двата отбора получиха силна подкрепа от мажоретния състав на ПГХТ „Акад. Н. Д. Зелински“, ръководен от г-жа Сияна Кръстева, който допринесе за спортния дух и настроението в залата.

Поздравяваме всички участници за труда, мотивацията и достойното представяне! Гордеем се с вас!