Блог

Абитуриентите плащат сами здравните си вноски

В Министерството на образованието и науката е постъпило писмо от г-жа Милена Кръстанова, изпълнителен директор на Националната агенция за приходите (НАП), относно намаляване на риска от недеклариране и невнасяне на здравни вноски от завършващите средно образование ученици. С цел повишаване на тяхната информираност относно здравноосигурителните им задължения приложено изпращам пакет материали (текст на съобщение „Абитуриентите плащат сами здравните си вноски“, линк към видеоматериал във Facebook, както и материал (текст и визия), подходящ и за публикуване в социалните медии, в случай че училището използва такива канали за комуникация (напр. Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, TikTok и др.), предоставени от НАП.

Прикачваме ви:

1. Приложение 1 – текст на електронно съобщение

2. Приложение 2 – проект на пост за социални медии

3. Приложение 3 – визия

4. Линк към видеоматериала във Facebook:

https://www.facebook.com/reel/902052344215707