Начало
Учениците, явили се на ДЗИ, сесия – май-юни, могат да видят своите писмени работи от 11.06.2026г. до 15.06.2026г. от 09:00ч. до 16:30ч. в кабинета на заместник-директора по учебна дейност. Всеки ученик трябва да носи със себе си служебна бележка и документ за самоличност.
На вниманието на завършващите през 2025/2026 г. зрелостници за кариерно ориентиране и избор на висше училище, моля посетете следния линк РСВУ
Със заповед РД-10-423/20.01.2026 Г. на директора на гимназията в периода 22.01-30.01.2026г.(включително) обучението от разстояние в електронна среда на учениците от ПГХТ "Акад. Н. Д. Зелинский" - гр. Бургас ще се провежда синхронно в платформата MSTEAMS, в една смяна, по график за времетраене на часовете.
-
Ден на отворените врати
-
Абитуриентите плащат сами здравните си вноски
-
От капката дъжд до чашата вода… и още по-далеч — към знанието.
-
„Заедно за Руми“ – когато доброто ни обединява
-
Участие на ученици от ПГХТ „Акад. Н. Д. Зелинский“ в конференцията „Да мислим екологично за бъдещето“
-
Осмомартенска изненада за дамите от ПГХТ
-
Декември 2025 година, изпълнен с добрина и празнични инициативи.
-
Благотворителна коледна работилница
-
Тържествено признание за нашите изключителни таланти!
-
Национална инициатива „Модели на ученическо самоуправление в професионалните гимназии“ (НИ–МУСПГ)






